Wygranie jackpota w kasynie Play Fortuna – mega jackpot

Wczoraj oglądałem jeden stream w kasynie online Play Fortune, gdzie streamer wygrał 11 milionów 800 tysięcy rubli na żywo po kursie 20 rubli. Złapał maksymalną możliwą wielokrotność – rzędu x 600 000! Po raz kolejny jestem przekonany, że możesz wygrać w kasynie online, jeśli mądrze podejdziesz do tego biznesu.

Wygrywanie Jackpota Play Fortuna

Jak wygrał jackpot w Play Fortuna kasynie? Czy gracz używał jakichś strategii, czy miał pewien schemat, taktykę gry? Spróbujmy to rozgryźć.

jackpot play fortuna

Ogólnie gra nie wyróżniała się niczym szczególnym. Stawki są zwyczajne, monotonne. Gracz nie wykonywał żadnych widocznych ani ukrytych ruchów podczas gry. Właśnie grał w swoją nudną, nudną grę w kasynie Play Fortuna za niewielką cenę za spin.

Divine Fortune jak wygrać jackpot

Jak wygrał jackpot Divine Fortune? Jak zaczęła się gra streamera w kasynie online?

Mało znany streamer wpłacił 5 tysięcy rubli w Zagraj w kasynie fortuna i grał na różnych automatach na niskich stawki. A kiedy po raz kolejny zmienił automat i zaczął grać za 20 rubli, automat nie czekał długo i rozdał grę bonusową.

Podczas gry bonusowej streamer wielokrotnie miał tylko 1 szansę z 3 możliwych do końca gry bonusowej. Ale gra toczyła się dalej i już pod sam koniec, kiedy całe pole było prawie pełne, bez jednego okienka na piątym bębnie – jackpot spadł przy pierwszej próbie!

Divine Fortune Jackpot

Z reakcji streamera można zrozumieć, że nie spodziewał się, że zdobędzie mega jackpota. Ale na czacie transmisji online było jasne, że jest wspierany przez dużą liczbę widzów.

Divine Fortune slot

Divine Fortune

Gdzie grać w Divine Fortune

Po raz kolejny gracz z Rosji zgarnął jackpota do fortuny kanapy. Ostatnim razem możesz przeczytać ten wątek.

Divine Fortune jest obecne w wielu kasynach, ale tylko w części wygrane trafiły do ​​gracza z Rosji. Główne placówki to następujące kluby:

Te kluby hazardowe zostały przetestowane przez czas i doświadczenie wielu graczy. W każdym z nich często wypadają duże wygrane.

3 komentarze

  • Везет же некоторым) сколько долблю эту диванку и пока без толку! Но думаю когда-нибудь додавлю.

  • После таких новостей хочется играть с удвоенной силой) Да я и лично знаю троих, кто срывал джекпоты поменьше, конечно, но весьма приличные. Один из них как раз в Плей фортуна казино.

  • Ostatnio po 20 kopiejek każda, nawijałam monety w trzy linie bez jednej, prawie zwariowałam jedna moneta zanim jackpot nie wystarczył

Zostaw komentarz