Recenzja automatu do gry Dead or Alive 2: duże wygrane

Jedną z najpopularniejszych i jednocześnie hojnych rozrywek nowoczesnych klubów internetowych jest automat do gry Dead or Alive 2 . Jest prezentowany w większości miejsc i zasłynął nie tylko z urzekającej grafiki i ciekawych motywów, ale także z wysokiego poziomu oddziaływania.

dead or alive 2 automatu

Automaty do gier stały się częścią hazardowego życia miłośników kasyn online. Zwolennicy nawet starej szkoły, którzy nie wyobrażali sobie, jak zastąpić kluby offline miejscami wirtualnymi, znaleźli w sieci swoich faworytów.

Gdzie zagrać w grę Dead or Alive 2?

Możesz grać w grę Dead or Alive 2 w prawie każdym licencjonowanym kasynie online. Operatorzy hazardu umieszczają ten automat na swojej liście rozrywki, ponieważ wiedzą, że ma wielu lojalnych fanów, którzy chcą konkurować z fortuną hazardu.

Kasyna oferujące Dead or Alive 2:

W Dead or Alive 2 użytkownicy mogą grać w dwóch trybach. Gracze mają prawo do wyboru, czy grać z realnymi stawkami, czy bez inwestycji materialnych. Pozwala to użytkownikom dokładnie zapoznać się z interfejsem gry i zbadać wszystkie możliwe strategie, które pomogą im wygrać i pozostać na plusie.

Podstawowe informacje DoA 2

Na otwartych przestrzeniach wielu kasyn online na początku 2009 roku pojawiła się znana już teraz oferta rozrywkowa od NetEnt w postaci automatu o nazwie Dead or Alive. Gra odebrała niesamowity rezonans w pozytywny sposób, więc po pewnym czasie jej twórcy musieli zadbać o kontynuację wirtualnej historii. Tak więc strony hazardowe otrzymały i zaczęły oferować graczom nowy, ulepszony produkt, Dead or Alive 2.

dead or alive 2 bonus

Podczas gry użytkownicy będą musieli walczyć z najgroźniejszymi bandytami, jakich można sobie wyobrazić. Ryzyko hazardu jest niezwykle uzasadnione, ponieważ w pogoni za zwycięstwem można nie tylko pokonać złoczyńców, ale także zebrać przyzwoity kapitał. Jeśli chodzi o jakość gry, nie ma co mówić, druga wersja wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie i całościowo niż poprzednia. Sinister West Dead or Alive 2 ze swoimi złodziejami pojawił się w standardowej formie dla automatów do gry, z pięcioma aktywnymi bębnami i dziewięcioma liniami wypłat.

Ogólne informacje o automacie Dead or Alive 2:

 • Deweloperem jest NetEnt.
 • Rok wydania – 2009.
 • Dyspersja jest wysoka.
 • RTP – 96,8%.
 • Dodatkowe oferty – darmowe spiny.
 • Liczba bębnów to 5.
 • Liczba aktywnych linii to 9.
 • Dostępna jest możliwość darmowej gry.
 • Symbole specjalne – Scatter, Wild, x2.
 • Dodatkowe opcje – szybki spin.

Jak widać, druga wersja Dead or Alive (Dead or Alive 2) jest bardziej unowocześniona i wygodniejsza w grze. Zawiera najpotrzebniejsze opcje i funkcje, które pomogą każdemu graczowi poradzić sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Dead or Alive 2 symbole slotów

Ważnym elementem każdego automatu wideo są jego symbole. W grze Dead or Alive 2 istnieje ogromna różnorodność fascynujących postaci, wśród których znajdują się zarówno standardowe, jak i specjalne ikony.

Standardowe symbole obejmują:

 • Źrebięta.
 • Kowbojki.
 • Whisky.
 • Gwiazda.
 • Symbole kart.
 • Kapelusz.

Znaki specjalne mają wielką wartość dla każdego użytkownika. To one, a raczej ich kombinacja, przynoszą maksymalne korzyści portfelowi gracza. Na przykład w automacie Dead or Alive 2 można znaleźć następujące symbole specjalne:

 • Scatter – ikona przedstawiająca czaszkę rogatego zwierzęcia i rewolwery. Jego wygląd zapowiada korzystanie z darmowych spinów, a także przyjemnych zachęt pieniężnych. Wzrost zwycięskiego kapitału jest obliczany na podstawie całkowitego zakładu.
 • Wild – ikona z bandytami, zwana w grze „dżokerami”. Ten symbol może zastąpić inne ikony, w tym te, które są bezpośrednio związane z opcjami bonusowymi.

Wszystkie znaczenia dostępnych ikon zostały poprawnie opisane w regulaminie gry. Możesz się z nimi zapoznać już w trakcie korzystania z automatu, ponieważ wyjaśnienie pojawia się po jego aktywacji przez gracza.

Gry bonusowe w automacie

Oprócz symboli duże znaczenie mają gry bonusowe w automacie Dead or Alive 2. Użytkownicy wiedzą, że za pomocą dodatkowych darmowych rund możesz nie tylko zwiększyć wysokość swoich wygranych, ale także znacząco się wzbogacić. W tym automacie wideo bonusy są wyrażane w formie darmowych spinów i mają trzy rodzaje.

бонусная игра dead or alive 2

Dodatkowe darmowe spiny w Dead or Alive 2:

 • Napad na pociąg. Zastosowany zostanie rosnący mnożnik, który podwaja zyski z otrzymanych kombinacji. Kiedy wyląduje joker, wskaźnik ten wzrasta dokładnie o 1 jednostkę, plus jeden spin do łącznej liczby darmowych spinów.
 • Stary salon. To dobrze znany x2, który wraz z jokerami pozostaje na szpuli do końca losowania. Jeśli naraz wyląduje pięciu jokerów, liczba darmowych spinów wzrośnie o 5 jednostek.
 • Samo południe. W tym przypadku bandyci używają mnożników. Gdy wypadnie kilka dzikich symboli, aktywowany jest współczynnik x2, trzy symbole – x3 i tak dalej wzrasta. Trzecia runda bonusowa może nagrodzić grającego użytkownika do 1000 monet.

Aby skorzystać z darmowych spinów, gracz nie musi posiadać dodatkowej wiedzy i umiejętności. Wszystko jest niezwykle proste i intuicyjne. W razie potrzeby gracz może skorzystać z dodatkowej pomocy.

Dead or Alive 2 wygrane i duże drifty

Automat do gry Doa 2 jest ostatnio bardzo popularny. Ten automat daje bardzo duże wygrane bonusowe. Wybierając jedną z trzech gier bonusowych, możesz łatwo złapać dryf do 100 000-krotności kwoty zakładu. Na przykład, nawet przy zakładzie na obrót 45 centów (35 rubli), możesz uzyskać do 45 000 $ w grze bonusowej.

Dead or Alive 2

duże wygrane doa 2

Dead or Alive 2

Zostaw komentarz