Amatic Industries – recenzja oprogramowania do gier

Znany producent oprogramowania hazardowego Amatic Industries od około trzech dekad współpracuje z kasynami naziemnymi i klubami internetowymi, które „zarejestrowały się” w Internecie. Rozwiązania oferowane przez dewelopera dla branży hazardowej wyróżnia nieszablonowe podejście i oryginalność. Bardzo często pracownicy podejmują się pełnej organizacji pracy nowej strony, jak mówią: wykonują pracę pod klucz. Kierownictwo firmy dąży do osiągnięcia pozycji lidera w swojej dziedzinie, co może się udać w ciągu najbliższych kilku lat.

Historia Amatic

Siedziba główna wraz z administracją znajduje się w Austrii. Aplikacje do gier są wydawane pod marką AMANET, jest to logo, które zobaczysz po uruchomieniu automatów wideo wydanych przez firmę. Na samym początku lat 90-tych firma rozpoczęła swoją działalność pod kierownictwem założyciela firmy R. Bauera. Początkowo organizowano produkcję sprzętu i związanego z nim wyposażenia dla kasyn naziemnych. Firma zyskała sławę po pełnoprawnym występie na europejskiej scenie hazardowej.

Obecnie firma zatrudnia ponad 100 osób. Wśród nich są nie tylko programiści, ale także artyści, projektanci itp. Przedsiębiorstwa pod marką Amatic produkują symulatory, sprzęt do nowoczesnych loterii (cała komunikacja klient-maszyna odbywa się za pośrednictwem specjalnych serwerów) oraz automaty bukmacherskie u bukmacherów. Mówiąc najprościej, produkcja rozwija się i kwitnie.

Z czasem austriacka firma weszła na rynek międzynarodowy i dziś prawie 90% sprzętu powstaje dla innych krajów. Wszystkie produkty Amatic mają oryginalny wygląd i funkcjonalną rozgrywkę. Urządzenia stacjonarne tworzone są z unikalnym designem, nie można ich porównywać ze sprzętem innych producentów. Wizerunek firmy stoi na bardzo wysokim poziomie, wszystkie kontrakty i współpraca z innymi firmami przebiega według uczciwego, obopólnie korzystnego schematu.

Popularne gry firmy Amatic

Lista najpopularniejszych i najciekawszych automatów od producenta Amatic. Możesz zaufać recenzji, tutaj są stricte arcydzieła.

  • Casanova
  • Billioner
  • Lovely Lady
  • Wild Shark
  • Hot 27
  • Hot Scatter
  • Bells on Fire
  • Dragon’s Pearl
  • Admiral Nelson

Wszystkie urządzenia stacjonarne mają analogi, które działają w kasynach online. Przy tworzeniu takich aplikacji wykorzystywany jest HTML 5. Gracze mogą bawić się zarówno na stronach operatorów hazardowych, jak i poprzez aplikacje mobilne w pobranych wersjach. Oczywiście sprzęt firmy Amatic jest licencjonowany i posiada wszystkie niezbędne zezwolenia niezależnych komisji. Procent zwrotu automatów do gier jest na wysokim poziomie – nie mniej niż 96%. Aplikacje internetowe są wydawane od 2011 roku, najpopularniejsze to:

Niezawodność i bezpieczeństwo dostawcy oprogramowania amatic

Dostarczając sprzęt do kasyna, pracownicy Amatic Industries dokładnie sprawdzają, czy strona posiada zezwolenia, licencje itp. Absolutnie całe oprogramowanie jest tworzone przy użyciu 128-bitowego szyfrowania. Urządzenia firmy mają możliwość ograniczania stawek i liczby wystrzeliwanych rund. Odbywa się to celowo, aby zapobiec dużym stratom w serii przegranych.

Niezależne firmy audytorskie sprawdzają cały sprzęt firmy, który koniecznie ma wbudowane generatory liczb losowych. Oszustwa związane z wynikami gry są całkowicie wykluczone.

Zwycięstwa w Amatic

Gdzie grać w Amatic

Lista kasyn, w których można znaleźć automaty od producenta Amatic. Jeśli nie podoba Ci się lista kasyn, radzę zarejestrować się w dowolnym kasynie na platformie Softswiss, ten producent na pewno tam będzie.

1 komentarz

  • Узнал о этом софте со стримов казино… Потом попробовал поиграть… Бывали неплохие заносы!!! Аматик может!!! Реально может!!!! (всё сожрать)

Zostaw komentarz